سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع آینده زمین» برگزار می‌شود

سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع آینده زمین» برگزار می‌شود

||
سمینار

سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع «آینده زمین»؛ از دیدگاه استیون هاوکینگ و اقبال لاهوری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

احسان امیری اردکانی؛ دبیر انجمن علمی دانش بومی سنتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت‌وگو با مفدا با بیان این خبر، گفت: سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع «آینده زمین»؛ در روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه و از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این همایش به همت انجمن علمی دانش بومی و سنتی، انجمن بهداشت محیط، کمیته تحقیقات دانشجویی و دفتر مطالعات تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود. این سمینار یک روزه با موضوع آینده زمین تلاش دارد تا نظریات مختلف در خصوص آینده کره زمین را بررسی و گزارشی در این خصوص را به حضار شرکت کننده در این نشست ارائه دهد.

دبیر علمی سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع «آینده زمین» خاطر نشان کرد: در ادامه این برنامه، گروه‌های فعال در مسائل زیست محیطی به گفت‌وگو در خصوص مسائل مهم زیست محیطی و ارائه راه‌کارهای مناسب و عملی در مسیر ارتقای سلامت محیط زیست و جلوگیری از آلودگی محیط زیست خواهند پرداخت و در بخش سوم این نشست، هم اندیشی اساتید و مسؤولان حاضر در مراسم را خواهیم داشت که محوریت این بخش بیشتر به مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز باز می‌گردد.

اردکانی با بیان این که حضور در این همایش برای دانشجویان، اساتید و علاقمندان به حوزه محیط زیست امکان پذیر است، خاطر نشان کرد: در این مراسم قائم مقام رییس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، رییس انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اساتید برجسته در حوزه محیط زیست حضور خواهند داشت.

گفتنی است سمینار «زیست محیط زیستی با موضوع «آینده زمین»؛ در روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در برج پژوهشی محمد رسول الله دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

علاقمندان با مراجعه به آدرس http://www.eventbox.ir/enviro و یا تماس با شماره ۰۹۱۷۲۲۷۶۷۳۱ می‌توانند اطلاعات بیشتری در خصوص این سمینار یک روزه کسب کنند


دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و بخش های مورد نیاز با * علامت گزاری شده اند.

در حال حاظر هیچ دیدگاهی برای این پست وجود ندارد.